Males |
|
Baby class |
|
1 vp, Best Puppy A'Donikons Hollifild
(Arnold Master of Masterhof - A'Donikons Zhemchuzhinka Zhenevieva)
2 vp Teraline Indigo
(Atreyo de Grande Vinko Teraline Aurora)
absent A'Donikons Hiyklif Him
(Arnold Master of Masterhof - A'Donikons Zhemchuzhinka Zhenevieva) |
|
Youth class |
|
1 ex,JCAC,Best Junior A'Donikons Teodor Drizer
(Livonijas Baron Hero Hieronimus-A'Donikons Baronessa Blackberry) |
|
Intermediate class |
|
1 ex, CAC Santa Julf Emperator
(Tamerlan iz Slavnoi Stai - Santa Julf Amazonka)
2 ex, RCAC Sant Kreal Jago
(Sant Kreal Uwane - Sant Kreal Baronessa Bravo)
3 ex A'Donikons O'Key Milord
(Pimm's Number One iz Doma Domeni - A'Donikons Zhemchuzhinka Zhenevieva)
vg Anlit Rilayns Diamand
(Yanichar iz Beloy Nochi Geolaris Zhozefina Zhanet) |
|
Open class |
|
1 ex, CAC Santa Julf Egipet
(Tamerlan iz Slavnoi Stai - Santa Julf Amazonka)
ex Anlit Rilayns Venskiy Vals
(Imidz Dobrinja Valjur Land - Nevskiy Tserber Halifa Holiday) |
|
Champion class |
|
1 ex, CAC, CACIB, BOB, ChRKF Arnold Master of Masterhof
( Master Max of Djatmatii - Bagira Weelgroomed)
2 ex, CAC. Res.CACIB Santa Julf Grand Duke
(Rossiiskiy Kolorit Arbat Aldo - Irinland Zh'Dara)
3 ex Leib Solond Dark Devil
(Bombastic V.Hanseaten Leib Solond Bully Blaze)
absent Grand Avelen Eruslan Enezh Yar
(Sant Kreal Dali Bazilika iz Zamka Valero)
|
|
Females |
|
Puppy class |
|
1 vp A'Donikons Hillory Hora
(Arnold Master of Masterhof - A'Donikons Zhemchuzhinka Zhenevieva) |
|
Youth class |
|
1 ex, JCAC Zhastina Zh'Oze
( Yagor iz Slavnoi Stai - A'Donikons Shiva Shivalunga)
2 ex Sergius-Aleksandrija Magija Mannon
(Pimm's Number One iz Doma Domeni Adel-Adriana de Vinko) |
|
Intermediate class |
|
1 ex, CAC Hanna Harmoni iz Korolevstva D'Alba
(Hainide Rasty-Randell Hainide Astra-Arlenne)
2 ex, RCAC Sant Kreal Shik Teraline
(Urbano del Diamante Nero Teraline Amore Mia for Sant Kreal) |
|
Open class |
|
1 ex, CAC Anlit Rilayns Biatris
(Danko di Campovalano Tiona Tana)
2 ex, RCAC A'Donikons Nesmeyana
(Pimm's Number One iz Doma Domeni - A'Donikons Impressia Iris)
3 ex Sant Kreal Chudo Viva la Rosa
(Nestor iz Zoosfery Sergius-Aleksandrija Rodnik Sant Kreal)
vg Pallada iz Nevskoi Imperii
(Nevskiy Cerber Al Pachino Irdana iz Nevskoi Imperii) |
|
Working class |
|
1 ex, CAC, Res.CACIB Teraline Dancing Queen
(Ali Amadeus Piligrimas Teraline Aurora) |
|
Champion class |
|
1 ex., CAC, CACIB, ChRKF Absolut Dominanta
(Pimm's Number One iz Doma Domeni - A'Donikons Shiva Shivalunga)
2 ex, RCAC Leib Solond Day Dream
(Bombastic V.Hanseaten Leib Solond Bully Blaze)
3 ex Santa Julf Dea de Vita
(Horus del Mediano Santa Julf Baryshnya Baltinava)
4 ex A'Donikons Zhemchuzhinka Zhenevieva
(Rossiiskiy Kolorit Arbat Aldo A'Donikons Grazia Gross)
ex Sergius-Aleksandrija Kievskaya Rus
(Master Max of Djarmati Adel-Adriana de Vinko)
ex Modus Ost Formula First
(Modus Ost Aviator Ace - Kaprisskoko v.d. Rauberhohle) |