Class Baby/Male brown
vp1, Best baby - Sant Kreal Yago (Sant Kreal Uwane - Sant Kreal Baronessa Bravo)
Class puppy/Males black
vp1, BEST PUPPY - Santa Julf Emperator (Tamerlan iz Slavnoi Stai - Santa Julf Amazonka)
vp2 - Djotto iz Zoosfery (Master Max of Djarmati - BMW Bavaria iz Zoosfery)
vp3 - Santa Julf Egipet (Tamerlan iz Slavnoi Stai - Santa Julf Amazonka)
Class puppy/Female black
vp1, Best female puppy - Sergius Alexandrija Kievskaja Rus (Master Max of Djarmati - Adel-Adriana de Vinko)
Class Junior/Males black
1 ex., JunCCC, Best male junior- Euro Dizel iz Zoosfery (Pimm's Number One iz Doma Domeni - Mo De Stan-Zu)
2 ex - Santa Julf Dik Diver (Horus del Mediano - Santa Julf Baryshnya Baltinava)
3 ex - Grand Avelen Eruslan Enezh Yar (Santa Kreal Dali - Bazilika iz Zamka Valero)
4 ex - Anlit Rilines Venskiy Vals (Imidj Dobrinia Valjur Land - Nevskiy Tserber Halifa Holiday)
Class Junior/Males brown
1 ex., JunCCC, Best junior in colour - Dzon Diogen (Pimm's Number One iz Doma Domeni - Cherniy' Strannik Diadema Daimond)
2 ex - Ferrari Flint Legrant (Elsan Haus Aikido - Dana Dariana Elsan Haus)
vg - Anlit Rilines Vensent (Imidj Dobrinia Valjur Land - Nevskiy Tserber Halifa Holiday)
Class Junior/ Females black
1 ex., JunCCC, BEST JUNIOR - Euro Dinamika iz Zoosfery (Pimm's Number One iz Doma Domeni - Mo De Stan-Zu)
2 ex - Anlit Rilines Beautiful Life (Danko di Campovano - Tino Tana)
3 ex - Santa Julf Dolche Dru (Horus del Mediano - Santa Julf Baryshnya Baltinava)
Males black
Class Intermedium
1 ex, CCC - Santa Julf Grand Duke (Rossiiski Kolorit Arbat Aldo - Irinland Zh'Dara)
Open class
1 ex, CCC - Sant Kreal Uwane (Sergius-Aleksandria Rerikh - Sant Kreal Karmen)Winner Class
1 ex, CCC - Leib Solond Donatello Di Bo (Bombastic v. Yanseaten - Leib Solond Bully Blaze)
Class Champion
1 ex, CCC , Best male of colour - Leib Solond Dark Devil (Bombastic v. Hanseaten - Leib Solond Bully Blaze)
Males Brown
Class Intermedium
1 ex, CCC - Santa Julf Graf Aldo (Rossiiski Kolorit Arbat Aldo - Irinland Zh'Dara )
Class open
1 ex, CCC , Best male of colour - Ak-Jar Krokus (Teraline Atomik - Ak-Jar Jaranga)
Class Winners
1 ex - Grand Avelen Exort (Sant Kreal Nivago - Olivia)
Females black
Class Intermedium
1 ex - Fitur Line Felichie Bora Bavaria (Zolotaja Dinastija Shumaher - Grand Avelen El-Etual)
Class open
1 ex, CCC - Leib Solond Diva Dakota (Bombastic v. Yanseaten - Leib Solond Bully Blaze)
Class Winners
1 ex, CCC - Santa Julf Viva-La-Vita (Rossiiski Kolorit Arbat Aldo - Irinland Zh'Dara)
Class Working
1 ex, CCC - Santa Julf Amazonka (Matador v.d. Rauberhohle - Irinland Zh'Dara)
Class Champion
1 ex, CCC, BIS, BOB colour - Leib Solond Day Dream (Bombastic v. Yanseaten - Leib Solond Bully Blaze)
2 ex - Santa Julf Baryshnya Baltinava (Mauvieres Mufasa de Stang-Zu - Gr. Europe v.Neerlands Stam)
Class Honour
1 ex - Santa Kreal Monna Liza (Nestor iz Zoosfery - Santa Kreal Nemesida Nora)
Female brown
Class Intermedium
1 ex, CCC - Santa Julf Golden Queen (Rossiiski Kolorit Arbat Aldo - Irinland Zh'Dara)
Class open
1 ex, CCC - Modust Ost Formula First (Modust Ost Aviator Ass - Kapriss Koko v. Rauberhohle)
vg - Piterskii Kuraz Lady Lorens (Palladium Brajan - Hainide Kara-Karina)
Class Winner
1 ex, CCC - Santa Kreal Ukrashenie (Sergius-Aleksandria Rerikh - Sant Kreal Karmen)
Class Champion
1 ex, CCC, BOB of colour- Modus Ost Effektra Eforiya (S'Lichobor Tigris - Kaprisskoko v.d. Rauberhohle)
Best kennel - "Santa Julf" - 1 place |